شستشوی انواع فرش

فرش ماشینی

شست و شوی فرش ماشینی در ابعاد مختلف با دستگاه های شست و شو و به صوریت دستی انجام می گردد، قالیشویی ملکه با سابقه درخشانی که در حوزه شست و شوی قرش ماشینی دارد، از هیچگونه مواد شوینده ای که به فرش آسیب برساند، استفاده نمی کند. تحویل فرش های ماشینی 2 الی 4 رزو کاری می باشد. شما می توانید درخواست شست و شوی فرش خود را به صورت 24 ساعته ثبت نمایید.

فرش دست بافت

شست و شوی فرش دست بافت تکنیک و روشهای مخصصوی دارد. باید توجه داشت شست و شوی فرش دست بافت فقط و فقط باید به صورت دستی انجام گردد و به هیچ عنوان از ماشین آلات در شست و شوی فرش دست بافت نگردد. موارد مورد استفاده در شست و شوی فرش دست بافت بهترین نوع مواد هستند. شما می توانید درخواست شست و شوی فرش خود را به صورت 24 ساعته ثبت نمایید.

فرش ابریشم

شست و شوی فرش های ابریشم به دلیل نوع جنس و نوع نخ استفاده شده در آن بسیار حساس می باشد. رفتن رنگ، از بین رفتن خواب فرش و بسیار اتفاقات ناگوار دیگیری پس از شست و شوی فرش ابریشم ممکن است برای فرش شما پیش آید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم کار شست و شوی فرش ابریشم خود را به قالیشویی ملکه واگذار کنید و ضمانت نامه کتی نیز دریافت نمایید.

[]
1 Step 1
فرم درخواست شست و شوی فرش
نام
نام خانوادگی
شماره همراه
شماره ثابت
نوع خدمات درخواستی
آدرسآدرس دقیق را وارد نمایید
0 /
توضیحات
0 /
Previous
Next
Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید02122444497